P.U.P.H. MONROL Spółka z o. o.

istnieje na rynku od 1991r. Głównym celem działalności firmy jest produkcja Ekologicznych Zrębków Wędzarniczych. Najwyższa jakość naszych wyrobów to efekt wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie oraz znajomości branży. 

Wytwarzane przez nas Ekologiczne Zrębki Wędzarnicze w pełni zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Stawiamy na permanentny rozwój i wdrażanie innowacji w działalności naszej firmy jednocześnie opierając się na tradycji. 

Drewno, które wykorzystujemy do produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC

 • Aktualności
  • P.U.P.H. MONROL Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

   Celem projektu jest wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji firmy P.U.P.H. Monrol Sp. z o.o. i zwiększenie aktywności gospodarczej przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych wartość Projektu: 757 307,50 PLN wkład EFRR: 439 999,96 PLN

  • Powiatowe Święto Strażaka – Nadanie Sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach

   3 czerwca w Dniu Święta Strażaka nastąpiło poświęcenie nowego Sztandaru Zasadniczej Straży Pożarnej W Mońkach. P.U.P.H. Monrol Sp. z o.o. było jednym z darczyńców co świadczy o lokalnym patriotyzmie, a także wspieraniu służb ratujących życie i zdrowie ludzi w powiecie Monieckim. Życzymy wszystkim Strażakom tyle samo powrotów co wyjazdów oraz dalszych sukcesów w karierze zawodowej.
   Więcej informacji o wydarzeniu

  • MONROL w czołówce Eksporterów Polskich

   13 czerwca podczas XVI Konferencji Programowej Stowarzyszenia Eksporterów Polskich Dariusz Stankiewicz został uhonorowany odznaką Zasłużony dla Exportu, doceniając tym samym wkład P.U.P.H. MONROL w rozwój polskiego eksportu i kształtowanie jego wizerunku na arenie międzynarodowej. Wśród wyróżnionych znalazły się również takie firmy jak: Mlekovita, Mokate. Mlekpol, Ursus.

  • XLIX DNI PRZEMYSŁU MIĘSNEGO

   17 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XLIX Dniach Przemysłu Mięsnego podczas których odbył się konkurs „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” WIOSNA 2018. Na gali Prezes Dariusz Stankiewicz wygłosił prezentację o nietypowym zastosowaniu zrębków wędzarniczych, jednocześnie naszym nowym produkcie – Ekologiczne Zrębki do Grillowania.
   Więcej o wydarzeniu i konkursie można przeczytać na stronie wydarzenia.

  • MONROL zasłużony dla rolnictwa

   15 marca podczas VI Kongresu Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego Prezes Dariusz Stankiewicz został uhonorowany Odznaką Honorową Zasłużony dla Rolnictwa przyznaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela. Wkład włożony w rozwój firmy został doceniony na tle dużych firm z całego kraju.

  • Zdrowsze wędzenie z Monrolem

   W Październiku 2017 roku w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. Prof. Wacława Dąbrowskiego zostały przeprowadzone badania na obecność WWA w ekologicznym drewnie wędzarniczym dostarczonym przez naszą firmę i drewnie innego dostawcy (w badaniu nazwane jako drewno konwencjonalne). Badania odbyły się pod nadzorem prof. dr hab. Zbigniewa Dolatowskiego. Osoby zainteresowane wynikami badań prosimy o bezpośredni kontakt.